Senioren Intern update

De nieuwe uitslagen van de senioren intern staan weer op de website.

In de eerste cyclus zijn er vanuit de A-groep twee spelers geplaatst voor de kampioensgroep.
Hierbij zit ondergetekende en ook regerend clubkampioen Yde. Na 4 rondes in de 2e cyclus heeft zich al een grote groep gegadigde verzameld om de volgende twee plekken op te eisen. Dat wordt nog een spannende strijd.

De 1e cyclus van de B-groep werd gewonnen door Jos en de goede vorm heeft hij meegenomen in de A-groep. In de 1e ronde remise spelen tegen 2100 en daarna winnen van 1950 is zeker niet verkeerd. Kan hij deze vorm volhouden?

In de huidige B-groep doet er sinds deze cyclus een nieuwe jeugdspeler mee en dat is meteen te merken. Jonse kwam even wennen bij de senioren maar heeft met 3 uit 4 bewezen dat hij al een geduchte tegenstander is. Zien we hem volgende cyclus misschien al in de A-groep?

Uitslagen en standen zijn te vinden onder kopje senioren