Eindfeest Botwinnik op Zaterdag 1 juli

Zaterdag 1 juli zal opnieuw een eindfeest plaatsvinden, dit keer in de aula en op het gezellige balkon van het motion college. Zoals velen van jullie weten, waren de vorige keren een groot succes en willen dit graag met jullie voortzetten!

Je bent dus van harte uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn en aanhang is eveneens van harte welkom! Op de locatie is het naast het nuttigen van vlees, salades, gekoelde drankjes, etc. mogelijk een potje te schaken, te voetballen, te darten, tafeltennis, tafelvoetballen en gezellig met elkaar te kletsen. Uiteraard zal het ook niet ontbreken aan een vrolijk deuntje op de achtergrond en voldoende zitmogelijkheden.

Een klein programma:

16:00 Starttijd, vrije inloop de gehele avond.
17:00 Tafeltennis toernooi
18:00 BBQ gaat aan
19:00 Aantal minigames
20:00 Massa doorgeefschaak
22:00 Het populaire avondvoetbal!

Nu nog hopen op de zon en dan gaan we er met z’n allen weer een ouderwets gezellig feestje van maken!!

Dan nu de details nog op een rijtje:

Datum: zaterdag 1 juli 2023
Tijdstip aanvang: vanaf 16.00 uur

Wil je ons graag uiterlijk donderdag 29 juni laten weten of je hierbij aanwezig wilt/kunt zijn.
Dat kan via voorzitter@svbotwinnik.nl of op de clubavond