Uitslagen senioren ronde 3

De uitslagen tot en met ronde 3 van de senioren competitie staan online. Vanaf nu zijn de uitslagen wekelijks te volgen.

Bij de senioren spelen we in twee groepen. De A-groep is 20 man groot en ook de B-groep heeft 16 spelers.

Afgelopen donderdag wist in de B-groep Frank zijn 3e opvolgende wedstrijd te winnen en staat daarmee ongeslagen eerste in de groep. Een primeur voor de regerend jeugdkampioen Sven. Hij speelt sinds dit seizoen mee met de senioren en wist afgelopen donderdag zijn eerste partij te winnen.

In de A-groep gaat ondergetekende aan de leiding met de volle buit (staat nu nog verkeerd op de site). Daarnaast zien we een mooie derde plek voor Bob Ameling die de laatste ronde wist te winnen en ook al in de eerdere twee rondes een aantal sterke remises te pakken had.

Aanstaande donderdag gaat de competitie weer verder met de 4e ronde.